Menu
Inteligentne moduły Rapidlynx
Rapidlynx to system dedykowany, dlatego możliwe jest tworzenie w nim dowolnych funkcjonalności. Jedak oprócz tego zawiera szereg inteligentnych modułów wspierających funkcjonowanie elementów dedykowanych, co znacznie ułatwia pracę.
Harmonogramy

Planowanie to kluczowy element rozpoczęcia prac z klientem, dzięki niemu pracownik jest w stanie skutecznie rozłożyć w czasie konkretne zadania oraz sprawnie przeprowadzić ich realizację.

Czytaj dalej
Moduł powiadomień

Często nadmiar codziennych obowiązków prowadzi do powstawania zaległości w realizacji bieżących zadań, a co za tym idzie istnieje większe prawdopodobieństwo, że coś zostanie pominięte lub zapomniane.

Czytaj dalej
Szybkie notatki

Rozwiązania systemowe porządkują użytkownikom zakres obowiązków i usprawniają proces zarządzania czasem. 

Czytaj dalej
Indywidualny panel administracyjny

W Rapidlynx rozumiemy potrzeby naszych klientów dlatego stworzyliśmy dynamiczny panel startowy, który automatycznie dostosowuje się do pełnionej przez użytkownika funkcji.

Czytaj dalej
Zarządzanie zasobami

W systemie przewidziana została możliwość zdefiniowania celów niezbędnych do osiągniecia przez danego pracownika w trybie dziennym, miesięcznym lub rocznym oraz przypisanie pełnionych przez niego funkcji.

Czytaj dalej
Inteligentne diagnozowanie problemów

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom system inteligentnie zdiagnozuje wszystkie pojawiające się problemy, mogące mieć wpływ na dezorganizację pracy firmy.

Czytaj dalej
Inteligentne kalendarze

Kalendarz pozwala elastycznie dostosowywać się do bieżących warunków, zarządzać zadaniami oraz ustalać priorytety.

Czytaj dalej
System ocen i gratyfikacji

System wykorzystuje zaawansowane algorytmy do mierzenia wydajności i postępów pracy. Dzięki elastyczności rozwiązania istnieje możliwość ustalenia dowolnych parametrów pomiarowych.

Czytaj dalej
Prowadzenie strategii

Dzięki określeniu zadań cyklicznych, długoterminowych czy krótkoterminowych oraz zaplanowaniu ich realizacji mamy pewność, że wyznaczone cele zostaną prawidłowo zrealizowane.

Czytaj dalej
Lista leadów ubezpieczeniowych Zamknij
+