Menu

Szybkie notatki

Organizacja czasu pracy przy natłoku codziennych obowiązków może okazać się zadaniem problematycznym dla przeciętnego pracownika. Przyzwyczajeni do notowania różnych ważniejszych lub mniej ważnych spraw na „żółtych karteczkach” często i tak gubią się w natłoku pracy.

Rozwiązania systemowe porządkują użytkownikom zakres obowiązków i usprawniają proces zarządzania czasem. Eliminują również możliwość błędu ludzkiego poprzez automatyzację większości procesów. Wiadomo jednak, że na co dzień pracownik może być zasypywany ogromną ilością zewnętrznych informacji, które w danym momencie nie są zbyt istotne. Zazwyczaj takie dane zapisywane są na małych karteczkach bądź w podręcznych notesach, a później stają się trudne do odszukania lub zapominane.

Z pomocą przychodzi tutaj moduł podręcznych notatek użytkownika. Znajduje się on zawsze w głównym widoku systemu i jest łatwo dostępny w każdej sytuacji. Moduł ten ma na celu zastąpienie odręcznych notatek pracowników i usprawnienie zarządzania informacjami. Z założenia jest to prosty moduł, w którym użytkownik ma możliwość tworzenia szybkich notatek. Po wykonaniu zdania lub gdy informacja staje się zbędna pracownik oznacza ją jako wykonaną po czym zostaje ona przeniesiona do archiwum. Dzięki archiwizacji użytkownik ma wgląd również w stare notatki.

Korzyści:
Tworzenie szybkich notatek.
Wszystkie notatki dostępne zawsze w jednym miejscu.
Pomoc w planowaniu i organizacji pracy.
Umów się na bezpłatną konsultację!
Oferta Rapidlynx dostosowywana jest do sposobu funkcjonowania firmy.
Aby spersonalizować ofertę umów się na bezpłatną konsultację.
Lista leadów ubezpieczeniowych Zamknij
+