Menu

Inteligentne kalendarze

Planowanie zadań to często pojawiający się problem w wielu organizacjach. O ile sam proces planowania wydaje się być prosty, to kłopot zazwyczaj pojawia się podczas jego realizacji. Planowanie z większym wyprzedzeniem daje pracownikowi dłuższą perspektywę i pozwala na skuteczniejsze zarządzanie czasem pracy.

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele narzędzi ułatwiających planowanie czasu pracy. To co zdecydowanie wyróżnia rozwiązania Rapidlynx to inteligentna współpraca kalendarza z całym systemem, automatyzacja planowania zadań oraz możliwość zarządzania czasem pracy całego zespołu.

Kalendarz pozwala elastycznie dostosowywać się do bieżących warunków, przesuwać zadania oraz ustalać priorytety. Zadania mogą posiadać różną priorytetyzację, więc użytkownik z łatwością zaplanuje również spotkanie czy urlop. Rozbudowane filtry ułatwiają poruszanie się po oknie kalendarza oraz umożliwiają sortowanie zadań poprzez wybrane parametry.

Zakładając kolejne zadania system automatycznie wprowadzi je do kalendarza sortując od tych najważniejszych (wyższy priorytet) i najpilniejszych (data realizacji) zakładając przy tym przewidziany czas realizacji. Dla Managerów na pewno wygodnym narzędziem będzie planowanie zadań ciągłych takich jak, np. codzienne zarządzanie zespołem oraz podgląd listy zadań wszystkich pracowników. Z tego poziomu Manager z łatwością zaplanuje pracę dla całego zespołu, przesuwając odpowiednie zadania między pracownikami.

Korzyści:
Możliwość planowania pracy z wyprzedzeniem.
Oszczędność czasu wynikająca z automatyzacji procesu planowania.
Podgląd bieżących zadań.
Możliwość dowolnej konfiguracji zadań na karcie kalendarza.
Wprowadzenie zadań ciągłych wynikających ze specyfiki pracy, np. Managera.
Łatwe planowanie czasu pracy zespołu.
Uniknięcie nawarstwiających się problemów.
Kontrola czasu pracy.
Elastyczność.
Priorytety.
Wspracie dla Managera

Manager ma możliwość łatwego zarządzania własnym czasem pracy oraz całego zespołu. Zarządzanie odbywa się z jednego miejsca na przejrzystym widoku.

Wspracie dla Pracownika

Pracownik zawsze wie jakie zadania ma aktualnie do wykonania oraz jaki jest plan pracy na najbliższe dni. Dzięki temu łatwiej jest mu przygotowywać niezbędne zasoby do ich realizacji oraz zaplanować dzień pracy.

Wspracie dla Zarządu

Zarząd lub właściciel nie musi przejmować się tym czy wszystkie kluczowe zadania zostaną wykonane. Inteligentne kalendarze automatycznie zaplanują pracę dla ustalonych zadań oraz posortują według czasu i priorytetów.

Wspracie dla Klienta

Dzięki inteligentnemu planowaniu klient zawsze otrzymuje wszystkie usługi lub projekty na czas dostarczone lub wykonane zgodnie z przyjętym harmonogramem.

Umów się na bezpłatną konsultację!
Oferta Rapidlynx dostosowywana jest do sposobu funkcjonowania firmy.
Aby spersonalizować ofertę umów się na bezpłatną konsultację.
Lista leadów ubezpieczeniowych Zamknij
+