Menu

Harmonogramy

Planowanie to kluczowy element rozpoczęcia prac z klientem, dzięki niemu pracownik jest w stanie skutecznie rozłożyć w czasie konkretne zadania oraz sprawnie przeprowadzić ich realizację.

W przypadku większych projektów lub takich, które z różnych przyczyn wymagają ścisłego określenia w czasie, planowanie odgrywa bardzo ważna rolę i musi zostać przeprowadzone w sposób rzetelny i skuteczny. W innym wypadku może dojść do sytuacji, która zagrozi realizacji całego przedsięwzięcia.

W Rapidlynx cenimy sobie rozwiązania, które są skuteczne w codziennej pracy i pozwalają na jej modernizację.

Dla usprawnienia procesu planowania i realizacji stworzyliśmy moduł, który wspiera proces harmonogramowania prac.

Moduł ten pozwala pracownikowi na tworzenie zarówno prostych jak i bardziej zaawansowanych harmonogramów. Użytkownik ma możliwość przygotowania harmonogramu, który będzie podstawą do realizacji umowy z klientem czy danego przedsięwzięcia.

Harmonogram automatycznie zaplanuje niezbędny czas do jego wykonania, poinformuje użytkownika o zbliżającym się terminie realizacji oraz naniesie na bieżąco wszystkie wprowadzone zmiany i przesunięcia. Moduł pokaże też na jakim etapie wystąpiły problemy oraz kto był odpowiedzialny za wynikłe opóźnienia.

Korzyści:
Tworzenie bieżących harmonogramów prac.
Monitorowanie przebiegu prac oraz całego procesu realizacji.
Automatyczne powiadomienia o pojawiających się zagrożeniach lub zbliżających terminach realizacji.
Możliwość pracy z klientem na aktualnych harmonogramach.
Usprawnienie procesu planowania.
Gwarancja terminowości realizowanych zadań.
Wspracie dla Managera

Manager może zaplanować wraz z klientem lub zespołem zakres oraz proces realizacji projektu i przedstawić go na harmonogramie. W kolejnych etapach nadzoruje czy realizacja planu przebiega prawidłowo.

Wspracie dla Pracownika

Pracownik otrzymuje sprecyzowany zakres zadań do zrealizowania oraz terminy ich wykonania.

Wspracie dla Zarządu

Managerowie i pracownicy wykonują swoją pracę zgodnie z przyjętymi założeniami. Zarząd lub Właściciel nie musi obawiać się, że klient nie otrzyma zamówionych produktów lub usług.

Wspracie dla Klienta

Klient akceptuje harmonogram, w którym zostały szczegółowo zaplanowane etapy prac. Zawsze wie na jakim etapie aktualnie znajduje się projekt/usługa i ma poczucie bezpieczeństwa, że zostanie on wykonany na czas.

Umów się na bezpłatną konsultację!
Oferta Rapidlynx dostosowywana jest do sposobu funkcjonowania firmy.
Aby spersonalizować ofertę umów się na bezpłatną konsultację.
Lista leadów ubezpieczeniowych Zamknij
+